Nabídka pracovních míst

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. nabízí následující pracovní pozice

Pracovní místa jsou určena pouze pro osoby se zrakovým postižením!!!!!

Základní informace k pracovním pozicím:

  • místo výkonu: o.s. InternetPoradna.cz (Olomouc, Wurmova ulice)
  • typ pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou (úvazek 0,5)
  • zadavatel: TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.

1.) Pozice: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovník (internetové poradenství)

Vzdělání: Ideálně pracovník v sociálních službách, je možné přijmout osobu i bez vzdělání pracovníka v sociálních službách, ale kurz pro zajištění odborné způsobilosti je nutné absolvovat, co nejdříve po nástupu do zaměstnání.

Požadavky: vzdělání min. kurz pracovníka v sociálních službách dle § 116, popř. vzdělání sociálního pracovníka, základní znalost administrativy a práce na PC (Office, internet), trestní bezúhonnost, týmového ducha i schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování.

Pracovní náplň: Náplní práce je především operátorská práce na internetovém poradenství a dle dosaženého vzdělání popř. přímá práce s uživateli se zdravotním znevýhodněním při poskytování odborného sociálního poradenství.

Práce je vhodná i pro zcela nevidomé a je možná částečná práce z domu.

2.) Pozice: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovník asistent při sociální rehabilitaci)

Požadavky: Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona 108/2006Sb. § 116b (kurz pro pracovníka v sociálních službách nebo vzdělání dle dalšího zvláštního předpisu), dobrou znalost administrativy a práce na PC (MS Office, internet), trestní bezúhonnost, týmového ducha i schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti, fyzickou zdatnost, ochotu cestovat.

Pracovní náplň: Náplní je přímá práce s uživateli se zdravotním znevýhodněním při vzdělávacích kurzech, nácvik dovedností nezbytných pro běžný způsob života, poskytování osobní asistence osobám se zdravotním postižením místo osob pečujících, příprava dalších akcí pro uživatele, které zaměstnavatel pořádá, pomoc při naplňování cílů stanovených v individuálních plánech uživatelů, doučování práce na PC

Pracovník by měl mít alespoň zbytky zraku.

3.) Pozice: prezentátor sociální firmy Sofisofis, o.p.s.

Požadavky: Dobrá znalost administrativy a práce na PC (MS Office, internet), trestní bezúhonnost, týmového ducha i schopnost samostatné práce, dobré komunikační schopnosti, fyzickou zdatnost, ochotu cestovat

Pracovní náplň: Prezentace firmy a jejího nabízeného produktu videoCV, vyhledávání a konzultace klientů z řad zájemců o natočení videoCV a z řad zaměstnavatelů ochotných si za natočené videoCV zaplatit.

V případě Vašeho zájmu kontaktuje prosím:

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.

Mgr. Hana Křupalová

sociální pracovník Střediska podpory zaměstnávání

tel. 583 034 528, e-mail: krupalova@tyflocentrum-ol_cz